
Gorzów to gorzowianie i za każdym stoi jakaś historia. Te historie będziemy pokazywać w ramach kampanii GORZÓW #StądJestem. Walentynkowe murale z sercem, akcja „Zakochani w Gorzowie” to pierwsze działania gorzowskiego Urzędu Miasta. Skierowane do oraz dla mieszkańców, same w sobie stanowią zapowiedź kampanii wizerunkowej i tożsamościowej, planowanej w mieście na 2018 rok.
GORZÓW #StądJestem - idea
Gorzów to miasto bardzo różnorodne, z bogatą historią i niezwykłą energią swoich mieszkańców. Stanowimy wspólnotę, która czerpie z wielokulturowości przybyłych z różnych stron ludzi. To nasz ogromny zasób i przewaga. Jako Urząd Miasta - wydział promocji i informacji, chcemy się tym pochwalić i na tej podstawie budować dobry przekaz o mieście i dla miasta. Stąd pomysł na cykl działań pod hasłem GORZÓW #StądJestem! Projekt jest efektem pracy wydziału w oparciu o dorobek mieszkańców, ich sukcesy, samopoczucie, dumę i poczucie lokalnej tożsamości. Bo to właśnie mieszkańcy stanowią kluczową rolę podczas realizacji projektu.
GORZÓW #StądJestem - projekt
Gorzów to gorzowianie. Dlatego projekt skierowany jest do i dla mieszkańców, bo za każdym z nas stoi jakaś historia. Te historie będziemy opowiadać. W ramach kampanii GORZÓW #StądJestem mamy zaplanowany kalendarz działań. „Zakochani Gorzowie” było pierwszym z nich. Przed nami kolejne, które będziemy prezentować systematycznie. 8 marca ponownie szukajcie hasła GORZÓW #StądJestem na ulicach miasta.
Oficjalną prezentację założeń projektu planujemy na koniec marca br.
GORZÓW #StądJestem - ambasadorowie
Tożsamość i duma Gorzowa to w dużej mierze siła jego mieszkańców. Idąc tym tropem, korzystamy z sukcesów gorzowian. Do projektu w roli ambasadorów zapraszamy postaci znane i lubiane, kojarzone właśnie z Gorzowem. Działamy na pozytywnych skojarzeniach, emocjach, wrażeniach i zmysłach, a takie pobudzają między innymi dobre kino, muzyka i sport… Dlatego pierwszymi ambasadorami miasta będą muzycy, aktorzy, sportowcy i inni - wszyscy stąd! Na początek zdradzimy, że zaproszenie do udziału w projekcie przyjęli między innymi:
Krzysztof „Jankes” Jankowski oraz
Bartosz Zmarzlik. https://www.facebook.com/przystan/videos/1768031463236366/
Czekamy również na Was, gorzowianie! Kolejnym krokiem podczas realizacji projektu będzie zaproszenie do grona ambasadorów mieszkańców miasta.
GORZÓW #StądJestem, a Ty skąd jesteś?
Marta Liberkowska
Wydział Promocji i Informacji
Nabór do NSK
Bohaterem tegorocznego Nocnego Szlaku Kulinarnego jest szparag. Właśnie ruszył nabór chętnych do udziału w akcji gorzowskich restauratorów. Wydarzenie zaplanowano w ...
<czytaj dalej>Już czas na przywrócenie mokradeł
2 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Mokradeł. W Lubuskiem mamy pięć krajobrazów bagiennych o łącznej powierzchni ponad 1600 ha.
Światowy Dzień ...
<czytaj dalej>Otwierajcie serca. Szykujcie portfele
Już w niedzielę zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Miasto, jak co roku, wspiera fundację.
Pomagamy w organizacji, wspólnie z Miejskim Centrum ...
<czytaj dalej>Mieszkania GTBS na Zawarciu
Na Zawarciu powstaną dwa budynki mieszkalne Gorzowskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego.
Prezes GTBS Tomasz Gierczak podpisał we wtorek (24 stycznia) umowę ze ...
<czytaj dalej>